top of page
NES Otomotiv Depo Alanı

OTO YEDEK PARÇA SEKTÖRÜNDE GÜVENİLİR ORTAĞINIZ

2014 yılından bu yana sektörde ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet veren NES OTOMOTİV, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti ile talebi her anlamda karşılayabilme, ürün bazında kalite ve devamlılık, bölgesel olarak satışta her noktaya ürün ulaştırabilme hedefiyle hizmet veriyor.

Japon ve Kore marka araçların yedek parçalarını

NES OTOMOTİV kalitesi ve güvencesiyle müşterileriyle buluşturan marka, şirket kültürünü oluştururken devamlılık ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini odağına alarak yola çıkmıştır.

Sektörde ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet ve ticari alanda memnuniyet odaklı 5 personel ile 750 m² bir alanda geniş çaplı depolama ile başlamış olan bu serüvende, 2022 yılı itibari ile 16 personel ve 8 araç ile ürün pazarlama ve dağıtım hedefine ulaşarak başarılı ilerleme göstermiştir.

 

Günümüz itibariyle büyüme odaklı planlamasının

sonucu olarak depolama alanı 3000 m² ulaşmıştır.

NES Otomotiv Binası

Müşterilerinin talebini her anlamda karşılayabilme, ürün bazında kalite sağlama ve uzun ömürlü parçalarını bölgesel satışlarla her noktaya ulaştırabilme hedefindedir.

Yurt dışındaki iş ortakları ile kaliteli ve rekabetçi ürünler tedarik ederek Türkiye çapındaki iş ortaklarına daha kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için alanında uzman ekibi ile yoğun bir şekilde çalışan NES OTOMOTİV, kalite ve güvene dayalı iş ortaklığı modelini gerek yurt içi gerekse yurt dışında yeni iş birlikleri

ile güçlendirmeyi hedeflemektedir.

“Yedek Parça” başlığı altında 15.000’den fazla ürün çeşidine sahip firmamız, ürün yelpazesine her geçen gün yeni parçalar ekleyerek çeşitliliğini artırıyor ve güçlenmeye devam ediyor.

ESR Yedek Parçalar

BAŞLICA İTHALAT YAPTIĞIMIZ ÜLKELER

Güney Kore - Çin - Tayland - Hindistan

 VİZYON 

Alanlarında uzman ustalarımız, Japon ve

Kore marka kaliteli oto yedek parçalarımız ile otomotiv sektörünün istek ve talepleri doğrultusunda çeşitliliğimizi sürdürülebilir kılmak, beklentilere öncü ve yaratıcı çözümler getirerek istikrar, kalite ve güvenilirliğin değişmez ismi olmayı sürdürmektir.

 MİSYON 

2014 yılından bu yana parçası olduğumuz otomotiv sektöründe imalatçılar ile güvenilir iş birlikleri yaratarak bayi ve müşterilerimize güvenilir parçaları rekabetçi fiyatlarla temin ederken, otomobil yedek parça sektöründe yükselen bir değer olarak geleceğe yatırım yapmaktır.

bottom of page